fader1 fader2 fader3

Członkowie izby

Strony: <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > 
Na stronie:

TARTOM Zakład Przemysłu Drzewnego Sp. z o.o.

TARTOM Zakład Przemysłu Drzewnego Sp. z o.o.
ul. Białobrzeska 49
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Telefon: +48 44 7231556
Fax: +48 44 7231154
E-mail: tartom@tartom.com.pl
www.tartom.com.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego
- materiały podłogowe
- handel materiałami drzewnymi

Pokaż opis

Opis

TARTOM Zakład Przemysłu Drzewnego sp.z o.o. jest usytuowany na prawym brzegu rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim. Powstał w 1936 r   jako tartak usługowy, obecnie przerabia 25000 m3 drewna tartacznego iglastego, produkowana jest tarcica konstrukcyjna, budowlana ogólnego przeznaczenia, tarcica i fryzy specjalnego przeznaczenia.

Jesteśmy producentem deski podłogowej struganej , deski szalunkowej i boazerii. Posiadamy nowoczesne suszarnie drewna , wykonujemy impregnacje na życzenie klienta.

Prowadzimy sprzedaż stolarki budowlanej renomowanych firm STOLBUD Włoszczowa.

Posiadamy uprawnienia do wytrzymałościowego sortowania tarcicy konstrukcynej metodą wizualną, wystawiamy deklarację zgodności.

Nasza firma posiada certyfika SMART WOOD!

TEKNIKA S.A.

TEKNIKA S.A.
ul. Ruczaj 98
02-997 Warszawa

Telefon: +48 22 832 23 19
Fax: +48 22 832 23 26
E-mail: info@teknika.pl offers@teknika.pl
www.teknika.pl

Profil produkcji:
- maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, produkcja i handel

Pokaż opis

Opis

Teknika istnieje na polskim rynku od 1998 roku. W tym czasie zdobyła zaufanie i uznanie klientów, zaopatrując w ponad 2.500 maszyn i linii produkcyjnych przeszło 1.000 zakładów na terenie całego kraju. Teknika stała się tym samym największym dostawcą maszyn dla przemysłu drzewnego w Polsce.

Teknika S.A. specjalizuje się w wyposażaniu zakładów produkcyjnych w rozwiązania maszynowe, począwszy od pojedynczych maszyn jak na przykład centra obróbcze CNC, szlifierki, strugarki, okleiniarki, prasy, optymalizerki, układy wyciągowe, a skończywszy na kompleksowych liniach technologicznych całkowicie ?pod klucz?.

Teknika regularnie powiększa swoją ofertę, aktualnie będąc przedstawicielem największych i najbardziej renomowanych producentów maszyn.

Reprezentuje znane i cenione marki włoskie takie tak:

 • Biesse (grupa maszyn do obróbki płyty), w tym Intermac (maszyny do szkła) oraz Diamut (narzędzia do obróbki szkła).
 • Primultini, Storti, (z grupy maszyn do obróbki drewna litego),
 • Salvador (optymalizerki oraz linie do cięcia poprzecznego),
 • Costa Levigatrici, Cefla Polska (szlifowanie i lakierowanie),
 • Balestrini, Camam (maszyny do produkcji krzeseł),
 • Orma (prasy),
 • Paoloni (maszyny stolarskie)
 • Friulmac (linie formatyzująco-czopujące)
 • Essetre (maszyny do produkcji domów drewnianych)
 • Essepigi (pilarki wspomagające cięcie)
 • Barucca, Uniconfort, Costruzioni Nazareno (odpylanie, ogrzewanie),

W swojej ofercie Teknika posiada również akcesoria i produkty konsumpcyjne, takie jak: pistolety i pompy do lakierowania firmy Anest Iwata, kleje firmy Collanti Concorde i papiery ścierne firmy SIA.

Teknika dysponuje wykwalifikowaną kadrą handlowców, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej maszyny, zaprojektowanej i stworzonej specjalnie dla Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasz zespół liczy ponad 80 pracowników. Wyszkolony zespół serwisantów, jeżeli zajdzie taka potrzeba, zobowiązany jest sprawnie i szybko pomóc w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Firma zapewnia także profesjonalne szkolenie Państwa pracowników obsługujących maszyny.

Teknika jest stałym uczestnikiem najważniejszych targów branżowych, kreując innowacyjność w dziedzinie technologii, wspierając klientów w doborze właściwych linii produkcyjnych i zdobywając nowe rynki zbytu.

Teknika jest doceniana i wielokrotnie nagradzana certyfikatami i wyróżnieniami, takimi jak: tytuł Gazeli Buzinesu, Diamentu Forbesa czy Złotymi Medalami na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie i nieustanne zwiększanie zadowolenia klientów.

Tivolo sp.j. Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka

Tivolo sp.j. Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka
ul. Leśna 4
77-424 Zakrzewo

Telefon: +48 67 266 73 96
Faks: 067 266 73 96
e-mail: tivolobrykiet@o2.pl
www
.tivolo.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego
- wyposażenie ogrodów
- wyroby klejone
- handel materiałami drzewnymi

Pokaż opis

Opis

20 lata doświadczenia w produkcji programu ogrodowego 

Nasza firma jest jednym z pierwszych producentów programu ogrodowego w Polsce. Już od 20 lat nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem klientów z całej Europy  nasze wyroby można spotkać w ogrodach  Anglii, Niemiec, Francji, Dani, Holandii, Szwecji. Początkowo skupieni byliśmy wyłącznie na rynku lokalnym i drobnej produkcji jednak skuteczne inwestycje umożliwiły nam rozwinięcie produkcji masowej nie tracąc przy tym ani trochę na jakości. W  tym czasie dostaliśmy się do czołówki w obróbce, oraz impregnacji drewnianej architektury ogrodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu produkty sprawdzone przez tysiące klientów w różnych krajach .

Dbamy o środowisko 

Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas bardzo ważna. Zdajemy sobie sprawę, że w związku z naszą produkcją architektury ogrodowej przyczyniamy się do wycinki drewna. Dlatego też bierzemy udział w licznych przedsięwzięciach mających na celu zalesiania terenów po wyrębach. To również doskonały wybór z punktu widzenia środowiska, pod warunkiem jednak, że pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Firma Tivolo  nie akceptuje surowców niewiadomego pochodzenia oraz z terenów dziewiczych. Wszelkie drewno z jakiego produkowane są nasze wyroby pochodzi z lasów, które posiadają certyfikaty zarządzania według zasad prawidłowego wykorzystywania surowców naturalnych.

Expresowa dostawa

Kupując u nas masz pewność, że zamówiony towar idzie bezpośrednio od producenta co skutecznie skraca okres oczekiwania. Produkujemy towar, który sprzedajemy od ręki. Przeważająca większość naszych wyrobów takich jak pergole ogrodowe, płoty drewniane, stoły piknikowe, altany  jest gotowa do natychmiastowej wysyłki lub osobistego odbioru z naszego punktu w Bydgoszczy lub w siedzibie głównej znajdującej się w Zakrzewie. W przypadku zamówień standardowych produktów  towar otrzymasz w ciągu 3-4 dni roboczych. W bardzo rzadkich przypadkach kiedy towar nie jest dostępny na magazynie lub wniesione są znaczne zmiany w projekcie prze klienta termin ustalimy z Tobą indywidualnie. Współpracują z nami liczne firmy kurierskie, prywatni przewoźnicy, posiadamy również szeroko rozwiniętą własną flotę pojazdów które non-stop krążą po kraju. Firma spedycyjna realizuje dostawy w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

NIE ZARABIAMY NA WYSYŁCE U NAS MASZ ZAWSZE GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY ZA DOSTAWĘ

Wszystkie produkty firmy Tivolo dostępne w sklepie www.ploty-pergole.pl

TLH Polska Sp. z o.o.

TLH Polska Sp. z o.o.
ul Biznesowa 11
Przyłęki k/ Bydgoszczy
Skr. Poczt. 19
86-005 Białe Błota

Telefon: +48 52 3810127
Fax: +48 52 3810431
E-mail: tlhpolska@go2.pl

Profil produkcji:
- wyroby klejone

UNIDREW Spółka z o.o.

UNIDREW Spółka z o.o.

ul. Stadionowa 1
19-500 Gołdap

Telefon: +48 87 6150527
Fax: +48 87 6150920
E-mail: tgg@poczta.onet.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego

VL Saws Sp. zo.o.

VL Saws sp. z o.o.
Chmielna 73B/64A
00-801 Warszawa

Telefon: + 48 22 875 25 37
E-mail: info@vlsaws.com
www.vlsaws.com

Profil produkcji:
- maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, produkcja i handel
Pokaż opis

Opis

Od 40 lat produkujemy piły szerokotaśmowe ST. 30 lat temu nasz wynalazek piły stellitowanej zrewolucjonizował przemysł tartaczny podwajając wydajności produkcyjne. 2 lata temu opatentowaliśmy nową piłę o nazwie vTitanium, która może pracować 16h non stop na maksymalnych parametrach jakie posiadają traki.

WALCZAK sp. j.

WALCZAK sp. j.
ul. Dworcowa 1
63-130 Książ Wlkp.

Telefon: +48 61 2822970
Fax: +48 61 2822970
E-mail:biuro@walczakparkiety.pl www.walczakparkiety.pl

Profil produkcji:
- materiały podłogowe
- tarcica i wyroby z drewna liściastego

Pokaż opis

Opis

Firma WALCZAK jest firmą rodzinną, która już od 70 lat działa w branży drzewnej systematycznie umacniając swoją pozycję zarówno na rynku krajowym jak i za granicą. Obecnie w działalność przedsiębiorstwa zaangażowane jest trzecie pokolenie rodziny Walczaków.

Aktualnie nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dębowych podłóg drewnianych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjność zaowocowały opatentowanymi technologiami oraz autorskimi rozwiązaniami produkcyjnymi, dzięki którym wytwarzamy produkty unikalne w swojej klasie. Wyroby firmy WALCZAK charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi oraz ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi.

Nasze podłogi drewniane uzyskały szeroką akceptację wśród parkieciarzy realizujących duże projekty, takie jak sale konferencyjne, restauracje czy sale taneczne, a także wśród tysięcy europejskich rodzin, które codziennie cieszą się naturalnymi dębowymi podłogami firmy WALCZAK w swoich domach.


WIREX PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE

WIREX PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE
ul. Piotrkowska 14
98-358 Kiełczygłów

Telefon +48 43 8425777
www.wirex.pl

Profil produkcji:
- maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, produkcja i handel

Zakład Drzewny KUJAN Spółka z o.o.

Zakład Drzewny KUJAN Spółka z o.o.
Kujan 18
77-424 Zakrzewo

Telefon: +48 67 2667526
Fax: +48 67 2631
E-mail: zdkujan@op.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego
- tarcica i wyroby z drewna liściastego
- materiały podłogowe
- wyposażenie ogrodów
- handel materiałami drzewnymi

ZAKŁAD DRZEWNY Stanisława Chmiel

ZAKŁAD DRZEWNY Stanisława Chmiel
ul. Tartaczna 1
46-053 Suchy Bór

Telefon: +48 77 42 70 825
Fax: +48 77 42 70 825
E-mail: suchybor@wp.pl
www.tartak-chmiel.slask.com.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego

Strony: <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > 
Na stronie: