fader1 fader2 fader3

Członkowie izby

Strony: <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > 
Na stronie:

KACZKAN Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan Sp. Jawna

"KACZKAN" Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan Sp. Jawna

Klonowy Dwór
14-330 Małdyty

Telefon +48 89 7581900
fax + 48 89 7585051
e-mail: kaczkan@kaczkan.pl
www.kaczkan.pl

Profil produkcji:
- materiały podłogowe

Pokaż opis

Opis

Zakład Produkcji Drzewnej "KACZKAN" istnieje od 1987 roku. Jest to firma rodzinna, zarządzana przez Prezesa Józefa Waldemara Kaczkana. Firma "KACZKAN" jest przedsiębiorstwem działającym w branży drzewnej. Przedmiotem działalności firmy jest działalność produkcyjna i handlowa w handlu wewnętrznym oraz eksporcie. Firma "KACZKAN" jest producentem wysokiej klasy podłóg drewnianych: parkietu dwuwarstwowego, deski podłogowej, parkietu litego, parkietu mozaikowego oraz parkietu przemysłowego. Produkcja naszych podłóg ma wymiar kompleksowy, pierwsza część procesu produkcyjnego to obróbka surowca: drewna w tartaku w Kiełkutach, następnie półfabrykaty w postaci fryzów parkietowych trafiają do zakładu produkcyjnego w Klonowym Dworze, gdzie powstają naturalne podłogi drewniane. Innowacyjne linie technologiczne, sprawiają, że nasze wyroby są precyzyjne w wykonaniu i wyglądzie. W naszej ofercie znajdują się rodzaje podłóg od tradycyjnych po nowoczesne.

Firma w ostatnich 6 latach zwiększyła swoją atrakcyjność poprzez wdrażanie innowacyjnych technologii, co bezpośrednio przekłada się na jakość wyrobów pod względem technicznym oraz estetycznym. Owe przedsięwzięcia pozwoliły na wprowadzenie nowoczesnych podłóg drewnianych, które łączą w sobie zalety parkietu tradycyjnego tj. trwałość i naturalność oraz paneli podłogowych, tj. łatwość i szybkość montażu bez dodatkowych zabiegów wykończeniowych. W późniejszym okresie okazało się, że jest to idealny produkt do różnorodnej modyfikacji, a wdrożona technologia była czynnikiem sprzyjającym tym zmianom. Skutkiem tego jest bogata oferta firmy. Klient ma do wyboru serie produktów tradycyjnych: parkiety lite, deski podłogowe oraz produktów nowoczesnych: parkietów dwuwarstwowych. W przypadku nowoczesnych podłóg klient ma możliwość stworzenie indywidualnego produktu pod względem wymiaru, koloru, struktury, fazowania, gatunku drewna oraz klasy. Znaczącym atutem firmy jest jej 25-letnie doświadczenie oraz umiejętność wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów, poprzedzone długookresowymi obserwacjami oraz analizami branży drzewnej na całym świecie.

Innowacyjny park maszynowy stawia nas w gronie prężnie rozwijających się firm, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Naszym głównym celem jest sprzedaż produktów o najwyższej jakości i estetyce, dlatego też nasza oferta jest bezustannie rozszerzana o nowe produkty. Nasze podłogi trafiają do klientów z całej Europy.

Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.

Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.
ul. Waryńskiego 2
78-400 Szczecinek

Telefon: +48 94 37 49 700
Fax: +48 94 37 49 780
E-mail: kppd@kppd.pl
www.kppd.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego
- tarcica i wyroby z drewna liściastego
- materiały podłogowe
- wyposażenie ogrodów
- wyroby klejone
- maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, produkcja i handel
- handel materiałami drzewnymi

Pokaż opis

Opis

KPPD-Szczecinek S.A jest obecnie jednym z największych producentów tarcicy w Polsce. Produkujemy rocznie około 220 000 m3 tarcicy iglastej i 40 000 m3 tarcicy liściastej.

Inwestujemy w nowoczesne technologie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, głównie w dalszy przerób tarcicy ? suszenie, struganie, klejenie, optymalizację procesu wycinania defektów tarcicy, impregnację, parzenie. Wysoką jakość struganych wyrobów osiągamy na strugarkach wielogłowicowych. Tarcicę suszymy konwencjonalnie w nowoczesnych suszarniach sterowanych automatycznie. Łączna jednorazowa pojemność suszarń w całej firmie wynosi około 5 200 m3. Posiadamy pięć punktów impregnacji ciśnieniowej tarcicy, którą impregnujemy metodą ciśnieniowo-próżniową, nowoczesnymi bezchromowymi impregnatami - Wolmanitem CX-10 i Impralitem KDS. Oferujemy również usługę dobarwiania tarcicy na kolor brązowy.

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Aby klienci mieli pewność, że oferujemy wysoką jakość naszych wyrobów i usług w 2004 roku wprowadziliśmy do naszej działalności system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Od kilku już lat pomyślnie przechodzimy audity nadzorujące i wznawiające. Dbamy o otaczającą przyrodę ? kupujemy drewno z pewnych źródeł. Dlatego też od 2000 roku nasze wyroby znakujemy certyfikatem FSC, gwarantującym pozyskanie drewna bez rabunkowej gospodarki leśnej.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, negocjując ceny i warunki dostawy. Oferujemy pomoc w usługach transportowych. Wykonujemy również zamówienia specjalne, nietypowe wymiary, krótkie serie produktów.

SZEROKI KRĄG KLIENTÓW

Wyroby drzewne sprzedajemy zarówno na rynku krajowym, jak również zagranicznym.

Krajowymi odbiorcami są producenci stolarki budowlanej, fabryki mebli, składy handlowe, producenci programu ogrodowego, producenci klejonki, stolarnie oraz nasycalnie nawierzchni kolejowej.

Nasze wyroby wysyłamy głownie na rynki Unii Europejskiej.

Działalność Spółki nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Wszelkie działania podejmowane są zgodnie z wymogami ochrony środowiska.

W niektórych procesach technologicznych używa się energii uzyskanej z odpadów. Kotłownie wykorzystują do spalania wyłącznie trociny drzewne, co daje wielokrotnie mniejsze zanieczyszczenia do atmosfery w porównaniu z kotłowniami opalanymi węglem.

LIMAT Sp. z o.o.

LIMAT Sp. z o.o.
Kuźnica Zagrzebska Kolonia 4
98-273 Klonowa

Telefon: +48 43 820 81 22
Fax +48 43 820 87 57
e-mail: przybylek@onet.pl

Profil produkcji:
- palety i elementy palet

ŁĄCCY-KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.

ŁĄCCY-KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.
Słupska 60
77-140 Kołczygłowy

Telefon: +48 59 821 35 58
Fax: +48 59 821 33 53
E-mail: laccy@laccy.pl
www.laccy.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna liściastego
- materiały podłogowe
- wyroby klejone

Mardom PRO Sp z o.o.

Mardom PRO Sp z o.o. 
Lipniki Stare 27
06-100 Pułtusk

Telefon: +48 23 692-01 48 
Fax: +48 23 692-01 49
E-mail: mardom@mardom.com.pl
www.mardom.com.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego

Pokaż opis

Opis

W naturę naszej firmy wpisany jest rozwój i nastawienie na osiągnięcie sukcesu. Wartości, które wyznajemy to z jednej strony silne zakorzenienie w tradycji, z drugiej innowacyjne rozwiązania w zakresie organizacji i zarządzania. Wyjątkowy klimat pracy tworzy indywidualne podejście do oczekiwań naszych klientów.

Stale poszukujemy nowych inspiracji i rozwiązań technicznych. Rozbudowujemy park produkcyjny i logistyczny. Jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi klientów.

Skupiając się na ciągłym udoskonalaniu swoich produktów stworzyliśmy markę, której zaufało miliony ludzi w Polsce i zagranicą.

Zapraszamy do sprawdzenia możliwości naszej firmy w codziennej współpracy!

Martyna Sp. z o.o.

"Martyna" Sp. z o.o.
62-100 Wągrowiec
ul.Rgielska 53 A

Telefon: +48 (67) 262 02 43 +48 (67) 262 01 95
Fax +48 (67) 262 40 32
e-mail: martyna@martyna.com.pl
www.martyna.com.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego
- wyposażenie ogrodów

Pokaż opis

Opis

Firma MARTYNA od 1992 roku zajmuje się produkcją programu ogrodowego. Produkcję swoją opieramy na czterech zakładach wytwórczych w Rąbczynie, Gołańczy, Okonku i Czarnem. Rocznie przerabiamy około 150.000 m3 drzewa sosnowego. Wszystkie nasze produkty opatrzone są certyfikatem. W roku 2000 zostaliśmy laureatem konkursu WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ . Przez kilka kolejnych lat byliśmy wyróżniani GAZELAMI BIZNESU - dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Posiadamy własny transport międzynarodowy oraz specjalistyczny sprzęt do przewozu drewna, trocin i innych materiałów pochodzenia drzewnego.

Nasze wyroby produkujemy z najwyższej klasy drewna sosnowego, które dla zabezpieczenia przed wpływem warunków atmosferycznych impregnujemy ciśnieniowo w środkach impregnujących spełniających najwyższe standardy jakościowe. Są one jednocześnie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wysoką jakość impregnacji naszych wyrobów potwierdza uzyskany certyfikat KOMO, natomiast dbałość o zrównoważoną gospodarkę leśną posiadanych przez nas od wielu lat certyfikat FSC-SGS-CoC-0915.

W cyklu produkcyjnym stosowanym w naszej firmie wykorzystujemy cały dostępny surowiec. Trociny przerabiane są na pellet oraz brykiet drzewny, a pozostałe odpady drzewne oferowane są przez nas jako biomasa energetyczna oraz użytkowa.

N.E.T. WOOD Sp. z o.o.

N.E.T. WOOD Sp. z o.o.
ul. Akademicka 26A
15-267 Białystok

Telefon: +48 85 742 32 32
Faks: +48 85 742 32 33
e-mail: office@netwood.pl
www.netwood.pl

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego

Pokaż opis

Opis

N.E.T. WOOD sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem drewnianych słupów telefonicznych i energetycznych.

W naszej ofercie znajdują się również słupy chmielowe, paliki do sadów i plantacji winorośli, kołki do zagród rolniczych i słupki do ogrodzeń przydomowych, pale antylawinowe, palisada do budowy pomostów, ostróg morskich oraz umacniania brzegów rzek i jezior, podkłady kolejowe.

Oferujemy dobrą jakość za rozsądną cenę!

Naftan Sp. z o. o.

Naftan Sp. z o. o.
Oleksze 21
17-106 Orla

Telefon/fax: +48 (85) 739 18 50
e-mail: poczta@naftan.pl
www.naftan.pl

Profil produkcji:
- przetwórstwo i sprzedaż parafin oraz jej pochodnych

Pokaż opis

Opis

Firma Naftan Sp. z o. o. powstała w czerwcu 2002 r. Podstawowa działalność firmy opiera się na przetwórstwie i sprzedaży parafin oraz jej pochodnych. Parafina oferowana przez Naftan, charakteryzuje się wysoką jakością i jest wykorzystywana do produkcji świec, zniczy oraz w innych gałęziach przemysłu takich jak drzewny, chemiczny, kosmetyczny czy farmaceutyczny.

W naszej ofercie, oprócz szerokiej gamy parafin znajduje się także olej napędowy oraz antyzbrylacz do nawozów prostych i wieloskładnikowych. Olej   napędowy   dystrybuujemy z Bazy  Paliw w Narewce co gwarantuje wysoką jakość oraz zgodność z obowiązującymi normami.

Naftan Sp. z o. o. posiada własną bazę przeładunkową na granicy wschodniej (miejscowość Planta) zajmującą się przeładunkiem ciekłych mediów wymagających podgrzania. Oferujemy przeładunek w relacji wagon-wagon oraz wagon-autocysterna. Bezpośrednia lokalizacja bazy przy ?szerokim? torze eliminuje konieczność przestawiania osi. Rozwiązanie takie pozwala na znaczną oszczędność czasu i kosztów. Dysponujemy własnym transportem specjalistycznym do przewozu parafin w postaci stałej oraz ciekłej, a także oleju napędowego.

Celem  nadrzędnym firmy jest  dążenie  do  spełniania  rosnących wymagań  klientów przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej efektywności. Mamy świadomość, iż zadowolenie klienta jest warunkiem istnienia i rozwoju firmy o co dba nasz doświadczony zespół.

NAPIWODA Zakład Drzewny Sp. z o.o.

NAPIWODA Zakład Drzewny Sp. z o.o.
Napiwoda 19
13-100 Nidzica

Telefon: +48 89 625 90 61; 89 625 90 18; 89 625 91 71; 89 625 91 70
Fax: +48 89 625 90 61
E-mail: zdn19@o2.pl
www.tartak-napiwoda.com

Profil produkcji:
- tarcica i wyroby z drewna iglastego

Pokaż opis

Opis

Zakład Drzewny Napiwoda Sp. Z o.o. powstał 21.06.2002 roku. W celu rozpoczęcia działalności Spółka nabyła tartak od "PAGED" S.A. w Warszawie. W roku 1945 powstała w Olsztynie Dyrekcja Lasów Państwowych Okręg Mazurski, w której strukturze był tartak w Napiwodzie. Do 01.01.1995 roku w strukturze Lasów Państwowych istniał Rejon Przemysłu Leśnego. Następnie utworzono Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Olsztynie, które istniało do 1975 roku. Od 1975 roku tartak w Napiwodzie należał do Olsztyńskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego w Olsztynie. Następnie OPPD w Olsztynie nabył "PAGED" S.A. w Warszawie. Zakład Drzewny Napiwoda Sp. z o.o. położony jest pomiędzy Nidzicą a Szczytnem w Lasach Napiwodzko-Ramuckich. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Napiwoda, gmina Nidzica, powiat Nidzicki w województwie warmińsko-mazurskim.

Przedmiotem działalności naszej spółki jest produkcja wyrobów tartacznych, impregnacja, suszenie drewna oraz produkcja wyrobów na potrzeby stolarskie, ciesielkie, dla budownictwa i przemysłu meblarskiego. Pozyskujemy zrębki dla przemysłu celulozowego, trociny i korę częściowo spalamy w kotłowni a pozostałą sprzedajemy. Strategia rozwoju Zakładu Drzewnego Napiwoda Sp. z o.o. jest oparta na wykorzystaniu lokalnej bazy surowcowej i tworzenia dobrego wizerunku w oczach aktualnych jak i przyszłych klientów, firm współpracujących oraz Lasów Państwowych.

Nestro Sp. z o.o.

NESTRO PPHU Spółka z o.o.
Stare Olesno,  ul. Kolejowa 2
46-300 Olesno

Telefon: 0048 (0) 34 3 50 53 10 centrala
Fax: 0048 (0) 34 3 50 53 36
www.nestro.pl
e-mail: info@nestro.pl

Profil produkcji:
- maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, produkcja i handel

Strony: <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > 
Na stronie: