fader1 fader2 fader3

Członkowie izby

Na stronie:

PPHU OLGA Sławomir Bołtromiuk

PPHU OLGA Sławomir Bołtromiuk
Lipiny 64
17-200 Hajnówka

Telefon +48 85 684 37 43, 85 682 50 75
fax: +48 85 684 37 43, 85 682 38 17
www.olgawood.pl
e-mail: biuro@parkietyolga.pl

Pokaż opis

Opis

Naturalne piękno, unikalne kompozycje i najwyższy poziom solidności od 1968 roku...
Zainwestuj już dzisiaj w najlepsze drzwi, podłogi i schody w Białymstoku! Przedstawiamy wysokiej jakości materiały do wykończenia każdego wnętrza. Nasze produkty idealnie nadają się do wystroju wnętrz domowych, biurowych, jak i powierzchni w budynkach publicznych. Doskonale prezentują się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi stylizacjami! Jako producent schodów drewnianych, oferujemy solidne i stabilne konstrukcje, tworzone z pasją i zaangażowaniem. Już same projekty wykonywane są przez nas w sposób kreatywny, oryginalny oraz precyzyjny!
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi przez nas parkietami, czy innymi elementami do wyposażenia swoich wnętrz. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą odbędzie się na najwyższym poziomie!

Richd. ANDERS Polska Sp. z o.o.

Richd. ANDERS Polska Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Telefon/fax +48 16 642 65 00

e-mail: biuro@richd-anders.pl
www.richd-anders.pl

Profil produkcji:
- okna i drzwi
- wyroby klejone

Pokaż opis

Opis

Richd. ANDERS Polska jest firmą produkcyjno-handlową branży drzewnej oferującą zarówno własne produkty jak i wysokiej jakości towary handlowe.

W swych działaniach sięgamy do 125-letniego doświadczenia Grupy firm Anders oraz specjalistycznej wiedzy fachowej o drewnie i jego obróbce. Jednocześnie świadomi zobowiązań wobec przyszłych pokoleń pozyskujemy nasze surowce ze źródeł gwarantujacych ich odnawialność (certyfikowanych FSC).

Międzynarodowa sieć specjalistów gwarantuje naszym klientom profesjonalną obsługę, wysoką jakość oraz innowacyjność proponowanych rozwiązań.

Na stronie: