fader1 fader2 fader3

Członkowie izby

Na stronie:

ARCH TIMBER PROTECTION POLSKA Rafał Zmuda

ARCH TIMBER PROTECTION POLSKA Rafał Zmuda
ul. Wierzbowa 24
62-100 Wągrowiec

Telefon: +48 67 26 85 909
Fax +48 67 26 85 909
E-mail: Rafal.Zmuda@xxl.pl

Profil produkcji:
- usługi projektowe, doradcze

Naftan Sp. z o. o.

Naftan Sp. z o. o.
Oleksze 21
17-106 Orla

Telefon/fax: +48 (85) 739 18 50
e-mail: poczta@naftan.pl
www.naftan.pl

Profil produkcji:
- przetwórstwo i sprzedaż parafin oraz jej pochodnych

Pokaż opis

Opis

Firma Naftan Sp. z o. o. powstała w czerwcu 2002 r. Podstawowa działalność firmy opiera się na przetwórstwie i sprzedaży parafin oraz jej pochodnych. Parafina oferowana przez Naftan, charakteryzuje się wysoką jakością i jest wykorzystywana do produkcji świec, zniczy oraz w innych gałęziach przemysłu takich jak drzewny, chemiczny, kosmetyczny czy farmaceutyczny.

W naszej ofercie, oprócz szerokiej gamy parafin znajduje się także olej napędowy oraz antyzbrylacz do nawozów prostych i wieloskładnikowych. Olej   napędowy   dystrybuujemy z Bazy  Paliw w Narewce co gwarantuje wysoką jakość oraz zgodność z obowiązującymi normami.

Naftan Sp. z o. o. posiada własną bazę przeładunkową na granicy wschodniej (miejscowość Planta) zajmującą się przeładunkiem ciekłych mediów wymagających podgrzania. Oferujemy przeładunek w relacji wagon-wagon oraz wagon-autocysterna. Bezpośrednia lokalizacja bazy przy ?szerokim? torze eliminuje konieczność przestawiania osi. Rozwiązanie takie pozwala na znaczną oszczędność czasu i kosztów. Dysponujemy własnym transportem specjalistycznym do przewozu parafin w postaci stałej oraz ciekłej, a także oleju napędowego.

Celem  nadrzędnym firmy jest  dążenie  do  spełniania  rosnących wymagań  klientów przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej efektywności. Mamy świadomość, iż zadowolenie klienta jest warunkiem istnienia i rozwoju firmy o co dba nasz doświadczony zespół.

Na stronie: